Rockowe Ogródki – ponownie z Nami

Rockowe Ogródki – ponownie z Nami
GD Star Rating
loading...

Rockowe Ogródki w Płocku to inicjatywa, która od lat zbiera początkujących muzyków i fanów muzyki w Płocku. Co roku organizowane są tam warsztaty z gry na gitarze, czy klawiszach a dodatkowo seria koncertów.

I jak co roku, od ładnych paru lat postanowiliśmy dołączyć do akcji i ufundować nagrody dla uczestników warsztatów. W tym roku będą to pokrowce do gitar, klawiszy oraz perkusjonalii. Ten rok jest wyjątkowy także z innego powodu- zrobiliśmy pierwszy w historii pokaz pokrowców. Co zobaczyli uczestnicy warsztatów? Najprościej mówiąc- pokrowce. Tak nieco szerzej- przekroje, zasady wykonania i przede wszystkim możliwości naszego flagowego produktu- gigbaga. Nasi słuchacze mieli możliwość przyjrzeć się dokładnie konstrukcji, zadać pytania na jej temat oraz przeprowadzić testy wytrzymałościowe na gitarach klasycznych. W wyniku naszych testów gitara klasyczna doznała uszkodzenia dopiero po upadku z 2 metrów.

Inicjatywa, jaką są warsztaty przy Płockich ogródkach powinna być podchwycona przez lokalne rynki- tego typu warsztaty i koncerty dają szanse na rozwój miejscowych muzyków. Bez nich przyszłość rynku muzycznego w Polsce należy widzieć w czarnych barwach.

GD Star Rating
loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.