Pokrowce szyte na miarę

Pokrowce szyte na miarę
GD Star Rating
loading...

W Polsce ostatnio nie mówi się o niczym innym tylko o Euro, tym bardziej dzisiaj, w dniu bitwy Polsko- Rosyjskiej. Tymczasem w Canto (poza tablicą wyników i flagami) życie biegnie zwykłym torem. Na naszej stronce można zaobserwować kolejne zmiany- coraz więcej stron przetłumaczonych na angielski, nowe dodatki społecznościowe czy poprawione zdjęcia niektórych produktów. Tym razem chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na kilka konkretnych zmian, które zaszły w dziale pokrowców Indywidualnych.

Pokrowce szyte na miarę zawsze były wyróżnikiem naszej firmy. Założenie jest proste- kupujesz drogi instrument, głośnik czy inny przedmiot i chcesz go przechowywać lub transportować w spokoju. Problem pojawia się w momencie, kiedy na rynku nie ma nic odpowiedniego. Dział zamówień indywidualnych produkuje kilka tysięcy pokrowców i gigbagów rocznie, każdy szyty jest zgodnie z życzeniem klienta, ale także z uwzględnieniem naszego doświadczenia. Często wspominamy np. pokrowiec na harfę. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, iż miał on być zrobiony jako plecak… Po założeniu całej tej konstrukcji na plecy wyglądało się jak wielka żaglówka. Chodzenie na dłuższe dystanse też sprawiało problem- pokrowiec działał jak żagiel i spychał na bok.

Z ciekawszych nowości- zamieściliśmy na stronie konfigurator pokrowców- to podstawowe narzędzie, dzięki któremu możecie wyliczyć ile będzie kosztował pokrowiec na klawisz czy głośnik- zapraszamy do zapoznania się z tym narzędziem. Ze zrozumiałych powodów nie jesteśmy w stanie odpowiadać na Państwa pytania w czasie rzeczywistym- konfigurator pozwoli na błyskawiczną ocenę kosztów podstawowej usługi.

Przy zamówieniach korzystajcie również z szablonów zamówień- są tam rubryki na wszystkie niezbędne wymiary co zapewni nam bezproblemowe wykonanie zlecenia.

GD Star Rating
loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.