Pokrowce na instrumenty klawiszowe

Pokrowce na instrumenty klawiszowe
GD Star Rating
loading...

Ostatnio prezentowaliśmy Wam nasz dział zamówień indywidualnych. Tym razem przypomnimy co nieco o pokrowcach na instrumenty klawiszowe.

Naszym standardowym produktem przeznaczonym do przechowywania jest seria pokrowców OR. 6 różnych produktów, każdy o innych wymiarach stanowią idealne połączenie funkcjonalności i ceny. Każdy z nich jest wykonany z 20 mm pianki, z pasami i rączkami do przenoszenia. Większe modele (OR5 i OR6) dodatkowo posiadają pasy nośne dla dwóch osób.

can_9756 can_9004 can_9760

Z dedykowanych pokrowców posiadamy w ofercie pokrowce na Rolanda GW8 i Yamahę DGX520 i 620. Wykonanie identyczne jak w serii OR, różnica w rozmiarach.

Gigbagi to zupełnie inna historia. Jeżeli posiadacie drogi klawisz (powiedzmy o 4-5 tysięcy w górę) potrzebujecie do niego mocniejszej ochrony. I tutaj pomogą Wam gigbagi. Gruba pianka i płyta z polipropylenu dzięki specjalnej konstrukcji zapewniają dużo większą ochronę niż zwykły pokrowiec. Standardowo mamy w ofercie gigbagi na Rolanda Bk 5 i Tyrosa 4. Jeżeli macie coś innego, zawsze możemy Wam uszyć na miarę.

can_8667 can_8669 can_8674

Zapraszamy do zapoznania się z produktami- pokrowce do instrumentów klawiszowych.

GD Star Rating
loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.