Nowy gigbag na dwie gitary basowe

Nowy gigbag na dwie gitary basowe
GD Star Rating
loading...

Jedną z naszych najnowszych konstrukcji jest futerał na dwie gitary basowe. Kiedy rozmawialiśmy z muzykami grającymi na basach (zresztą gitarzystów „elektrycznych” też to dotyczy) okazało się, że wielu ma dwie i więcej gitary, które musi nosić na każdy koncert. O tym, że noszenie dwóch twardych case’ów nie należy do przyjemności nie muszę chyba przekonywać.

Gigbag jest tak pomyślany, aby z zewnątrz nie odbiegał wyglądem od standardowego gigbagu. Mamy więc kieszeń na akcesoria, szelki, uchwyty. Różnica polega na tym, że wszystkie te elementy są wzmocnione, podobnie jak karabińczyki. Za ochronę instrumentów odpowiada 15 mm warstwy pianki, 10 mm warstwa naturflexu oraz warstwq płyty z polipropylenu o grubości 1,8 mm. W odróżnieniu od innych tworzymy Gigbagi, które posiadają to usztywnienie na całej powierzchni futerału. Zdarza się tak, że futerał ma usztywnienie tylko na spodzie i na górze, lub tylko po bokach. Aby zabezpieczyć Państwa instrumenty w najwyższy możliwy sposób nasze gitarowe gigbagi wzmocnione są w każdym miejscu. przekroje-naturflex

Środek futerału wyścielony jest welurem, dzięki czemu instrument nie obciera się wewnątrz futerału. Gitara po włożeniu do futerału jest dodatkowo utrzymywana na miejscu przez uchwyt wokół gryfu. Miejsce na główkę wykonane jest z Kodury 420 D dzięki czemu struny nie haczą o wystające włókna weluru i nie ma obawy o rozdarcie podszewki. Oprócz odczepianych szelek pokrowiec doposażono w wygodne rączki. Unikatowym rozwiązaniem jest komora na drugą gitarę basową umieszczona z tyłu pokrowca. Dzięki temu muzyk sceniczny ma wszystkie instrumenty zawsze przy sobie, gotowe do użycia, dodatkowo spada ryzyko zgubienia czy kradzieży instrumentów- mamy o jeden pokrowiec mniej do pilnowania.

Symbol Numer Katalogowy Nazwa Materiał zewnętrzny Podszewka Pianka Zamki
320203 GBBS*2 Futerał na dwie gitary basowe Kodura 600 D Welur 15 mm pianki, 10 mm naturflexu, płyta pp 1,8 mm 10 mm,

Aktualnie nie posiadamy w ofercie seryjnej Futerałów na dwie gitary elektryczne, są dostępne jedynie drogą zamówienia indywidualnego.

GD Star Rating
loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.