Dział Indywidualnych

GD Star Rating
loading...

Firma Canto istnieje na rynku od ponad 20 lat. Od samego początku istnienia za cel stawialiśmy sobie dopasowanie naszej oferty do wymagań Klientów. Z czasem okazało się, że przy tak olbrzymiej ilości instrumentów muzycznych i podobnych akcesoriów nie ma możliwości przygotowania kompletnej oferty pokrowców i futerałów. Wtedy narodził się dział Zamówień indywidualnych.

Z naszej produkcji seryjnej przenieśliśmy najbardziej doświadczonych krojniczych i szwaczki, tak aby pokrowce wykonane na zamówienie były najwyższej jakości. Głównym projektantem pokrowców z tego działu jest Robert Głowacki- wieloletni specjalista/ projektant produktów tekstylnych, tapicerowanych i pokrowców. Do zadań Roberta należy również kontakt z klientami i doradztwo.

Rocznie produkujemy ponad 600 pokrowców indywidualnych.

Nasze pokrowce wykonujemy z materiałów wysokiej jakości, w zależności od przeznaczenia danego produktu i życzenia klienta. Wykonujemy zarówno gigbagi jak i pokrowce na piance 5 mm. W wypadku pokrowców na kolumny możliwe są różne warianty- pokrowce nakładany z góry, pełen pokrowiec z otwieranymi komorami itp. Wszystko w zależności od potrzeby. Szczegółowy opis używanych materiałów znajdziecie Państwo w dziale Słowniczek.

Na niniejszej stronie znajdziecie Państwo Wcześniejsze realizacje jak również szczegółowy opis pokrowców na zamówienie indywidualne. Stworzyliśmy specjalne kwestionariusze, które ułatwią Państwu składanie zamówień- zawierają wszelkie wymiary niezbędne do produkcji pokrowca. Może je wypełnić i wysłać bezpośrednio ze strony.

Zamówienia są przyjmowane na adres email: us@canto.pl. Więcej informacji uzyskacie Państwo również pod numerem telefonu +48 52 347 88 25 wew. 26 lub komórkowym: 728 809 310

[fb_button]

GD Star Rating
loading...